Melisa zbulon çfarë e acaron më shumë tek Andi dhe flet për planet për fejesë

Historia e dashurisë mes dy ish-konkurrentëve të “Për’puthen”, Melisa Lleshit dhe Andi Shehut, shkoi aq mirë sa nisën të bashkëjetonin.

Së fundmi, në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory, Melisa ka treguar disa detaje nga marrëdhënia e saj me Andin pa lënë pas edhe batutat. Ajo zbuloi se gjëja që e acaron më shumë tek Andi është fakti se ai nuk ia “var”, pasi luan shumë në play station.

Të pyetur se kur do të  fejohen, Melisa vendosi që përgjigjen e kësaj pyetjeje ta jepte Andi.

“Vitin tjetër”, u dëgjua të thoshte ish-konkurrenti në sfond gjatë kohës që Melisa realizonte videon, por nuk dihet nëse e kanë seriozisht, sepse krahas saj, këngëtarja shkroi: “Thjesht po bëjmë shaka”.

LEXO EDHE  Lionel Messi me pushime në Miami me familjen, ja sa kushton qeraja e shtëpisë luksoze ku po qëndrojnë (Foto)

Melisa tregoi edhe bisedën e fundit që kanë pasur në rrjetin social “Ëhatsapp”, në të cilin shkruhej:

Andi: Mirë dashuria ime.

Melisa: Dy zemra të kuqe emoji. Në 9 e 15 mbaroj jetë.

Andi: Bëj ndonjë video të të shoh pak lali.

Melisa: Okay.

Lleshi nuk e tregoi se për çfarë videoje bëhej fjalë, por shkroi krahas fotos se ka qenë duke u praktikuar.