Është lindur jashtë martese, djali i Liz Hurley humb 250 milionë dollarë

Djali i aktores dhe modeles Elizabeth Hurley, Damian është larguar nga një fond besimi prej miliona dollarësh nga gjyshi i tij, pasi thuhet se është lindur jashtë martese.

Peter Bing, gjyshi i Damian dhe babai i Steve Bing, largoi Damian dhe gjysmë motrën e tij më të madhe Kira Bonder nga pasuria e familjes pasi ata ishin të lindur jashtë martese, sipas një raporti të lajmeve. Pjesa e Damianit në besimin e familjes mund të ketë qenë 250 milionë dollarë, tha Hurley për Daily Mail të premten.

LEXO EDHE  Dua Lipa shëtit me jahtin luksoz në jug të Shqipërisë (Foto+Video)

Në vend të kësaj, pasuria do të ndahet midis dy fëmijëve të motrës së Steve, Mary, fëmijët e së cilës nuk janë të lindur jashtë martese.