Mbytet 76-vjeçari kosovar në Velipojë (EMRI)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të shtunë në Velipojë, ku është gjetur i mbytur një 76-vjeçar.

Mësohet se viktima është, Murat Hyseni, nga Ferizaj i Kosovës.

Ndërkohë bëhet me dije se është nxjerrë në breg nga rojat bregdetare dhe pushuesit e ndodhur aty pranë.

LEXO EDHE  Berisha e meritonte deklaratën e Yurit, por shqiptarët nuk e meritojnë Kimeten