Pse nuk bën ndërhyrje plastike tek të pasmet? Armina Mevlani: Nuk dua ti kem të mëdha…

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani kujdeset shumë për të qëndruar në formë, duke u ushqyer shëndetshëm dhe duke u marrë me stërvitje.

Mbrëmjen e djeshme, Mevlani realizoi një min-intervistë me ndjekësit në rrjete sociale. Shumica prej tyre i kanë vënë në dukje faktin se ngjan shumë me partneren e futbollistit të njohur, Cristiano Ronaldo. Por, që të duket fiks si ajo, një ndjekëse i ka sugjeruar të bëjë një ndryshim të vogël në trup.

Pse nuk bën ndërhyrje të pasmet dhe del si motra e Georgina Rodriguez fiks?”,- ishte pyetja që iu drejtua Arminës.

LEXO EDHE  Ndahet çifti i “Për’puthen +40”/ Stela flet për Çimin: Papritur nuk jemi bashkë, ja si e mësova (FOTO)

“1. Sepse e dua trupin tim siç jam dhe jo patjetër të pasmet e mëdha janë një ‘must’ (që duhet t’i kesh patjetër)

  1. Sepse nuk dua të bëhem si askush, por pranoj veten siç jam
  2. Sepse ushtrohem dhe jam e kënaqur me rezultatet
  3. Sepse kam frikë të bëj ndërhyrje në trup” – ia kthen Armina.