Plagosi motrën me çifte, policia në kërkim të autorit

Kanë kaluar thuajse pesë orë që kur një person është plagosur në Bishan të Vlorës.

Autori akoma mbetet në kërkim nga ana e policisë. Pavarësisht kërkimeve, deri tani nuk është bërë dot lokalizimi i autorit.

Sot, në Vlorë, autori i dyshuar Seit Danaj, rreth 60 vjeç ka qëlluar të motrën, Bukuroshe Hoxha rreth 66 vjeç, me arme gjahu çifte.

LEXO EDHE  Parashikimi i motit për ditën e shtunë, 31 Korrik 2021

E dëmtuara ka marrë plagë në këmbë. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe policia.

Autori është larguar dhe po kërkohet në pyllin e zonës.