Lumi B drejt divorcit? Bashkëshortja e tij tregon pse nuk publikon asnjë fotografi me të

Miranda Mehmeti, bashkëshortja e Lumi B, është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe ka arritur të fitojë zemrat e publikut.

Për të qenë më afër me fansat e saj ajo ka realizuar një mini-intervistë në Instagram ku ndjekësit mund ta pyesin për çfarë janë kureshtarë dhe ajo do iu përgjigjet.

LEXO EDHE  Dua Lipa shijon pushimet në jug në shoqërinë e Greg Ramës (FOTO)

Pyetja më e shpeshta ishte: “Pse nuk publikon fotografi me Lumin?”, kjo e fundit u përgjigj se nuk kanë shumë kohë për fotografi ndërsa, ato që i kanë ka zgjedhur që ti mbajë kujtim për vete.

Image