Jo vetëm afrime te Vllaznia, mbrojtësi konfirmon largimin nga kuqeblutë

Wesli Çomo dhe Vllaznia kanë ndarë rrugët. Mbrojtësi i të rinjve të skuadrës nuk ka gjetur akordin për të vijuar me klubin nga i cili është produkt. Tanimë Çomo është lojtar i lirë dhe në kërkim të një ekipi të ri.

Lajmin e ka konfirmuar vetë 19 vjeçari në një status në rrjetet sociale. Këtë periudhë, Vllaznia bëri disa afrime nga të rinjtë për ekipin e parë, teksa Çomo nuk është përzgjedhur nga drejtuesit.

LEXO EDHE  “Nuk heqim dorë nga Super League”, Gjykata e Madrid vendos pro klubeve “rebele”

Reagimi:

Pershendetje te gjithve

Doja tju njoftoja qe nga sot zyrtarisht nuk do jem me pjes e klubit futbollit Vllaznia .Falenderoj drejtuesit e klubit znj.Ademi dhe z.Xhaferi per mbylljen me dakortesine e te dy paleve me KF. Vllaznia. Faleminderit dhe suksese Vllazni, faleminderit tifozerise Kampione

Shpresoj qe rruget tona te takohen perseri

Me respekt Wesli Çomo.