Atdheu shpërthen në lot, i kërkon falje njeriut më të shtrenjtë

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, ishte i ftuar në “Top Arena”, ku foli për eksperiencën e tij në program, ndarjen nga Sara, arsyen pse nuk flet me Andin dhe u përlot kur Antonela i përmendi të ëmën.

Antonela: A do i kërkosh falje sot dikujt?

Atdheu: I kërkoj falje mamit tim

LEXO EDHE  Autorja e programit zbulon çfarë do ndodhë me “Për’puthen” në gusht

Antonela: Kam shumë respekt për mamin dhe babin tënd se i njoh personalisht, janë njerëz të nderuar. I përshëndesim.

“I përshëndes edhe unë, sidomos mamin sepse gjithë këtë kohë s’kam pas përkushtim ndaj tyre. Por sot e tutje do i përkushtohem shumë, sidomos mamit”, tha Atdheu dhe u përlot.