Gjesti i Ledrit ia ‘prishi’ edhe këtë vit ditëlindjen Sarës: Momenti më i keq i mbrëmjes (Foto)

Partnerja e Ledri Vulës, blogerja Sara Hoxha, festoi 29-vjetorin e saj të lindjes me një festë të madhe ku mblodhi të afërm e miq. Ata festuan deri vonë dhe në rrjete sociale nuk munguan pamjet nga super organizimi, të cilin Sara e shijoi në maksimum.

Festën e ditëlindjes shkoi për mrekulli, përveç një momenti që përsëritet çdo vit: Edhe kësaj here ishte Ledri ai që ia fiku Sarës qirinjtë e tortës.

LEXO EDHE  Arjon Luli publikon foton e nxehtë të Serena Sulës pranë makinës së policisë

Krahas fotos ku Ledri shkon drejt Sarës me tortë në dorë dhe fryn qirinjtë, partnerja e reperit shkruan: “Momenti më i keq i natës. Pse duhet t’i fikësh qirinjtë çdo vit? A s’mund të vazhdojë festa pa tortë dhe qirinjtë e fryrë?”