FOTO/ I riu merr bekimin e gruas dhe martohet me 2 të dashurat!

Një 35-vjeçar gjerman, i quajtur Marco Santo Sila, është martuar ligjërisht me Daniela Silvan në 2012 dhe ato kanë pranuar të kenë një martesë të hapur.

Tashmë, Marco po mendon të martohet me dy të dashurat e tij, në një ceremoni simbolike, e për këtë ka marrë bekimin e gruas.

Marco u takua me nëpunësen e zyrës Jessica dhe ndihmësen e shitjes me pakicë Kamila, të dy 35 vjeç, në një festë në vitin 2019.

Ata janë gjithashtu të hapur për të rritur më shumë fëmijë së bashku, megjithëse shqetësohen nëse do të ngacmohen.

“Unë kam jetuar në një martesë të hapur me gruan time Daniela që nga viti 2012 dhe kemi dy vajza që janë 4 dhe 7 vjeç. Unë u takova me Jessica dhe Kamila në festa të ndryshme në vitin 2019 dhe pastaj i prezantova me njëri-tjetrin menjëherë pas.

LEXO EDHE  NASA: Planetët endacakë më të shumtë nga sa pritej

Ne u harmonizuam menjëherë dhe e dinim që kishim një lidhje të veçantë. Që nga ajo kohë, ne kemi qenë në një marrëdhënie prej tre personash. Unë kam një lidhje dashurie me Kami dhe një lidhje dashurie me Jessi, dhe Kami dhe Jessi nuk janë lesbike por shoqe,” u shpreh Silva.