VIDEO/ Lindita kap për fyti Oltin, çfarë po ndodh mes konkurrentëve në “Për’puthen +40”

Puntatën e djeshme në “Për’puthen +40”, debati mes Çimit dhe Linditës solli përfshirjen edhe të pjesës tjetër të konkurrentëve

Olti, një nga personat që ka dalë me Linditën e ka akuzuar se ajo ka përdorur të gjithë djemtë me të cilët ka dalë. Kjo ka sjellë revoltimin e saj, e cila është çuar nga karrigia dhe ka kapur nga fyti për pak sekonda Oltin.

LEXO EDHE  Françeska Jaçe publikon videon “hot” mbi motor e veshur me bikini minimalistë

Më pas e ka ofenduar për fjalët e thëna dhe është larguar nga studio në gjendje të rënduar psikologjike dhe me lot në sy.