“Çfarë do bësh pas pune”, shqiptari akuzohet se përdhunojë 29-vjeçaren greke

Një tjetër ngjarje e rëndë raportohet nga Greqia, pasi një shqiptar akuzohet nga autoritetet greke se ka përdhunuar një 29-vjeçare.

Shtetasi shqiptar, 45 vjeç, shkruajnë mediat greke, e takoi të renë greke në një lokal, teksa kjo e fundit punonte aty.

Më pas, ai e ftoi të dilnin pas pune dhe më pas i kërkoi të kalonin pak kohë edhe në shtëpinë e tij në Kolonaki. Vajza pranoi, por kur u mbyll dera, shqiptari abuzoi seksualisht me të.

LEXO EDHE  Rama i kaloi Veliajt truallin e TK, Vasili: Drejtësia me regji i garanton pandëshkueshmërinë

Ajo arriti të dilte nga banesa dhe rrugës pa një makinë policie, ku kërkoi ndihmë. 45-vjeçari shqiptar u arrestua në shtëpi.