VIDEO/ Ja dhurata që Ledri Vula i dhuron Sarës për ditëlindje

Reperi i njohur Ledi Vula i ka dhuruar një tortë të madhe partneres së tij Sara Hoxha, para të pranishmëve, në festën e ditëlindjes së saj.

Ledri Vula, nga festa e ditëlindjes shihet duke mbajtur tortën e ditëlindjes në duar teksa afrohet Sara dhe pastaj ai i dhuron puthje dhe përqafime.