U bë nënë për herë të parë, pse Aurela Hoxha u detyrua ta mbajë të fshehtë lajmin

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të parë. Modelja dhe partneri i saj janë bërë me djalë, por preferuan ta mbajnë sekretin lajmin. Madje pë 9 muaj Aurela nuk ka postuar asnjë foto me barkun e rrumbullakosur. Por mesa duket modelja paska një arsye të fortë pse po rezervohet kaq shumë për jetën e saj private.

LEXO EDHE  E papërmbajtshme! Megi Pojani bën twerk në tualet me muzikë popullore (VIDEO)

Burime pranë Aurelës kanë treguar se ajo është duke u marrë me procedurat ligjore të celebrimit dhe marrjes së rezidencës në Spanjë dhe ka qenë një sugjerim i avokates që të mos publikojë detaje nga jeta e saj private, pasi mund t’i prishin punë.