Andi i ka dhënë fund shoqërisë me Atdheun dhe tregon arsyen!

Së fundmi i ftuar në një intervistë Andi Artani, ish- konkurrenti i “Për’puthen” ka folur për ‘krisjen’ mes tij dhe Atdheut. Fillimisht, u përfol se Sara dhe Atdheu asokohe, sapo i kishin dhënë fund lidhjes së tyre.

Megjithatë, vetë Andi ka pohuar se nuk flet më Atdheun, pasi u pyet për shoqërinë me të, por kur u pyet për arsyen, ai zgjodhi të devijojë përgjigje.

“Jo nuk flas. Për arsyen më the vetëm pyetje të shkurtra.”

Nuk dihet ende nëse me të vërtetë arsyeja e ndarjes së shoqërisë është kjo apo diçka tjetër, megjithatë menjëherë pasi Sara dhe Andi dolën bashkë, Atdheu shpërtheu në thumba në rrjete sociale rreth njerëzve ‘fake’.

LEXO EDHE  Dua Lipa shijon pushimet në jug të Shqipërisë dhe dhuron poza joshëse (Foto)

Teksa Andi, gjithashtu u pyet se sipas tij, cila është vajza më seksi nga programi “Për’puthen” dhe për habi, Andi nuk tha emrin e asnjërës prej vajzave konkurrente, por të prezantueses Bora Zemani.