Mister, gjendet një trup i pajetë. Dyshimet

Një 35 vjeçar është gjetur i pa jetë dhe dyshohet se dhe një tjetër person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes së një varke në Liqenin Garda në Brescia.

Mediat vendase bëjnë me dije se viktima është gjetur mes Saló dhe San Felice del Benaco, në anën Brescias.

LEXO EDHE  Biden merr dozën përforcuese të vaksinës kundër Covid-19

Ndërkohë vijojnë kërkimet për një viktimë të dytë që dyshohet se mund të jetë një femër, pasi në varkën e dëmtuar janë gjetur rroba femrash.