Ana dhe Tea e pohojnë se janë në lidhje të re pasi kanë dalë nga “Përputhen”

Ana dhe Tea, dy nga vajzat më të komentuara të “Për’puthen” kanë folur sot për jetën e tyre private.

Si Ana edhe Tea pranuan se nga djemtë e rinj që po konkurrojnë për sezonin e ri të “Për’puthen” nuk u ka pëlqyer njeri për partner.

Por Tea tregoi se ka pasur djem shumë interesantë në audicione. Të pyetura nëse janë beqare, Tea u përgjigj “Jo”, duke pranuar kështu se ka nisur një lidhje të re, ndërsa Ana tha: “Eh, këto punë janë të thella”, duke lënë të kuptohet se edhe ajo mund të ketë gjetur dashurinë.

LEXO EDHE  Fjolla Morina ndodhet në burg, por poston foto në pishinë? Ja si qëndron e vërteta