Përleshje masive, plagoset me thikë 1 person

Një person është plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Podujevë.

Mediat vendase bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 të mbrëmjes pas një përplasje fizike mes disa personave.

LEXO EDHE  Ndërprerje e energjisë elektrike nesër dhe pasnesër në Tiranë, zonat dhe oraret

I plagosuri është dërguar në spital ku po merr ndihmën e parë mjekësore.

Nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.