EURO 2020/ Derbi britanik Angli-Skoci, ndiqni supersfidën “Live”

Ka startuar në orën 18:00 derbi britanik mes Anglisë dhe Skocisë  e vlefshme për Grupin D të Kampionatit Europian.

Skocia e nisi me humbje “Euro 2020” pasi u mposht nga Republika Ceke 2-0, ndërsa Anglia fitoi ndaj Kroacisë 1-0.

LEXO EDHE  E papritur për Hysajn, Napoli e hedh në gjyq. Ja arsyeja

Kliko LINKUN për të ndjekur ndeshjen Live