Vajza e Niko Peleshit tregon pse zgjodhi Romeo Veshajn si partner: Është burrë me 5 rr

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit Niko Peleshi, është përfolur prej disa kohësh për një lidhje me aktorin Romeo Veshaj. Ka qenë vetë Aleksia ajo që i ka vërtetuar thashethemet duke shpërndarë herë pas here video në rrjete sociale në prani të Romeos.

Së fundmi Aleksia përmes një sfide në ‘Tik-tok’ ka lënë të nënkuptohen dhe arsyet se përse ajo zgjodhi Romeon si partnerin e saj. Vajza e ministrit thotë se është burrë me ‘5 rr’, por pa përmendur emrin e Romeos dhe duke u fshehur pas emrin Landi, një personazh i një filmi.

LEXO EDHE  Biznesmeni gay habit me deklaratën: Meshkujt shqiptarë edhe kur shkojnë me një mashkull duan ta kthejnë në femër

“Është burrë me 5 rr. Është i zgjuar, puntor, më respekton, i pjekur. Se ka mendjen për budalliqe si këta kalamajt vërdall,”- thotë Aleksia gjatë sfidës së ‘Tik-tok’.