Kërcënoi me thikë dhe dhunoi fizikisht gruan, arrestohet 41-vjeçari në Mat

Një 41-vjeçar në Mat është arrestuar nga policia pasi ka kanosur me mjete prerës dhe ka dhunuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Policia njofton se është vënë në pranga shtetasi GJ.L, banues në Klos.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Mat u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit L. Gj., 41 vjeç, banues në Klos, pasi në banesë ka kanosur me mjete prerës dhe ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij” njoftoi policia.

LEXO EDHE  Arrestohet një nga drejtuesit e “Ndrangheta”-s. Ishte dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje