Pas “kasetës së sek*it”/ Roza Lati fotografohet komplet nudo, “tërbon” ndjekësit në ditëlindjen e saj

Moderatorja Roza Lati ka publikuar në Instagram disa foto bombastike, ku shfaqet totalisht toples.

Me rastin e 33-vjetorit të lindjes së saj, Roza ka shpërndarë setin e ri fotografik, ku shfaqet tejet provokuese. Përveç bizhuterive luksoze në foto Roza nuk i ka kursyer vetes as disa fjalë mjaft të bukura për këtë ditë të veçantë.

LEXO EDHE  Lei Kraja: Nuk më pëlqen të dal me meshkuj më të vegjël

“13 Qershor. Rilindje. Prap 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Shumë punë prapë përpara. E dashur. Pak mistrece. Paaaak kjo e fundit. Ama Shpirt pastër. Duar-pastër. Dhe gjithmonë GATI. Faleminderit o Roz që s’më le kurrë në baltë. Kurrë.”- shkruan Roza.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)