Video/ Nuk ndalet Italia, shënon edhe të tretin ndaj Turqisë

Italia ka trefishuar shifrat përballë Turqisë teksa sfida po i drejtohet fundit. Pas autogolit të Demiral dhe Immobile, radha është e Lorenzo Insigne për të shënuar duke vulosur fitoren e parë për “Azurrët”.

Insigne ka realizuar me një diagonale të bukur.