Sindi Loci i kërkon Mevlanit, Melisës dhe Anës të mos këndojnë më: Janë të tmerrshëm

Ish-konkurrentja e ‘Për’puthen” ,Sindi Loci, ka qenë e ftuar në “Abc e Pasdites”, e cila ndër të tjera u pyet dhe për çështjen e shumëpërfolur në lidhje me të, atë të virgjërisë.

“Unë zgjodha që të isha tërësisht e sinqertë. Përderisa unë shkova në një program dashurie dhe zgjodha që të jem totalisht transparente dhe me djemtë që kisha përpara po edhe me publikun. Unë e dija shumë mirë që nuk do merrja pikë dhe do isha më e sulmuara. Unë nuk e thashë, unë u pyeta”.

Gjatë intervistës, Sindi u pyet në lidhje me mendimin e saj për të gjithë ish-konkurrentët të cilët kanë bërë këngë.

“Muzika është një profesion shumë i vështirë dhe ti nuk mund të zgjohesh një ditë dhe të thuash unë jam këngëtare. Jam shumë e sigurt që këta personazhe nëse nuk do kishin qenë në Përputhen nuk do kishin marë asnjë mijë klikime”.

E pyetur se mes Melisës, Mevlanit dhe Anës kujt do ti kërkonte të mos këndonte më, Sindi u shpreh: “Të treve. Është e tmerrshme.”