Me kancer në mushkëri dhe në shtyllën kurrizore, 30-vjeçarja mahnit publikun me zërin e saj (Video)

Këngëtarja e America’s Got Talent, Nightbirde, ngriti publikun në këmbë me këngën e saj, duke u bërë kështu fituesja e titullit “Golden Buzzer” për sezonin 16.

30-vjeçarja nga Ohio i shkriu zemrat ndërsa ndau historinë e saj prekëse për betejën e saj të vazhdueshme ndaj kancerit para se të vazhdonte të interpretojë këngën me titull It’s Okay.

Nightbirde emri i vërtetë Jane Marczeëski, zbuloi në audicion se ajo kishte ‘kancer në mushkëri dhe në shtyllën kurrizore. Këngëtarja më pas deklaroi se ka shumë pak mundësi që të jetoj.

LEXO EDHE  Zbulohet shkaku i vdekjes së vajzës 4-vjeçare të reperit të famshëm

‘Unë kam 2% mundësi të mbijetoj por 2% nuk ​​është 0%; 2% është diçka dhe do të doja njerëzit të dinin sa e mahnitshme është. “- tha ajo.