VIDEO/ Gruaja e aksidentuar, shtatzënë. Automjetin e drejtonte djali i ish-drejtuesit të policisë

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, ku një makinë tip Mercedez përplasi një këmbësore, 30-vjeçare.

Nga raportimet mësohet se në drejtimin e mjetit që shkaktoi aksidentin ishte Jehon Breçani, 19-vjeçar, djali i Erzen Breçanit, ish-drejtues policie.

Gjithashtu raportohet se e aksidentuara ështënjë grua shtatzënë rreth 30 vjeçe.

Mësohet se gruaja ndodhet në gjendje të rëndë si pasojë e goditjes së marrë dhe është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa shoferi i Benzit, një 19 vjeçar, është shoqëruar ne Polici.