Te Partizani janë optimist, Stenio Junior lë pas dëmtimin

Stenio Zhunior ka lënë pas dëmtimin. Sulmuesi nuk luajti në tri sfidat e fundit të sezonit të shkuar, pikërisht për shkak të dëmtimit.

Por tashmë, është rikthyer në fushat e blerta, duke u stërvitur me Partizanin.

Madje, sulmuesi brazilian ka postuar dhe një foto të tij nga seanca stërvitore, duke shkruar: “Rikthehem në zyrë!” 29-vjeçari pritet të jetë lideri i Partizanit në sulm, pas largimit të Çinarit dhe Asanit.