Shpat Kasapi martohet në fshehtësi (FOTO)

Këngëtari i njohur shqiptar Shpat Kasapi i ka dhënë fund beqarisë. Ai dhe partnerja e tij, Selvija, janë martuar ditën e djeshme në një ceremoni private.

Shpat Kasapi, njoftoi përmes rrjeteve sociale se tashmë Selvija mban mbiemrin e tij. Në fotot e publikuara ata pozojnë të lumtur krah njëri-tjetrit, teksa Selvija mban një buqetë me lule në duar.

“Selvije Kasapi nga tani. 09.06.2021.”- ka shkruar artisti krah fotos.