I preku vithet vajzës teksa ushtrohej në palestër, e pëson trajneri! (VIDEO)

Një vajzë e quajtur Fern arriti të filmonte një trajner palestre duke ia prekur vithet pa lejen dhe pëlqimin e saj.

Ajo postoi videon në TikTok dhe paralajmëroi drejtuesit e palestrës për problemin. Pas këtij reagimi, eprorët shkarkuan menjëherë trajnerin, për shkak të shkeljes së rregullave të biznesit.

“Jam e traumatizuar. Nuk e publikova për t’u bërë e famshme, por për të rritur ndërgjegjësimin e njerëzve për gjëra të tilla”, tha Fern përmes lotësh në një video të publikuar më pas.

Disa njerëz e akuzuan atë për bërjen e videos, duke aluduar se ajo është duke mashtruar.

“Ai djalë padyshim që ju njeh dhe kjo është një video qesharake”, “Ju jeni shumë e qetë në video duke marrë parasysh atë që ndodhi”, shkruan ata.

@fernvillacerancaught in 4k📷 please idk what to do, he always doing this :/ ##fyp ##gym ##rude ##gymstaff♬ original sound – Fern🦋