Fjolla Morina zbulon lidhjen me ish-shefin e Policisë së Ulqinit që u gjet i pajetë

Mbrëmjen e së martës u gjet në Shëngjergj të Ulqinit trupi i pajetë i ish-shefit të Policisë së Malit të Zi Rudolf Elezoviç. Elezoviç ishte zhdukur prej 27 majit dhe nuk dihej asgjë për fatin e tij, deri kur u gjet i pajetë. Policia dyshon se ai është vetëvrarë.

Për humbjen e mikut të saj ka reaguar edhe këngëtarja Fjolla Morina, e cila ndodhet në arrati.Morina i shpreh ngushëllimet familjarëve ndërsa shkruan në Instastory se e ka shumë të vështirë të flasë për këtë ngjarje të rëndë.

“Miku ime i Dolfi, shumë vështirë e kam të shkruaj për ty! Ngushëllime të sinqerta familjes dhe miqve. Një humbje e madhe për ne. Kujtimi i tij do të jetë në zemrat tona. Ngushëllime, pusho i qetë!”- shkruan Fjolla.

Fjolla Morina tregon lidhjen me ish-shefin e Policisë së Ulqinit