Bebe Rexha tregon kopshtin me domate në vilën e saj luksoze në SHBA (Foto)

Bebe Rexha jeton në një vilë luksoze në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo është e arreduar me shumë stil dhe jashtë ka një pishinë të madhe.

Së fundmi, Bebe ka zbuluar disa pamje nga kopshti i saj, ku duken domatet të cilat edhe pak e po bëhen të kuqe. Në postimet në “Instastory”, ajo tregon se kujdeset vetë për to, pasi shpesh tregon në rrjete sociale video duke u hedhur ujë.

Kjo nuk është hera e parë që Rexha bën postime të tilla, pasi edhe më parë ka treguar kopshtin ku kishte mbjellë domate, kastraveca, speca e disa perime të tjera.

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në

Vajzë për shtëpi! Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate në