Juristja seksi nuk lë vend për imagjinatë! Dhuron poza joshëse e veshur me bikini minimalistë (FOTO)

Redona Koçi, e njohur ndryshe si juristja seksi, është shumë aktive në Instagram ku ndan me fansat foto dhe video tejet provokuese ku vë në pah format bombastike.

Së fundmi, modelja ka postuar disa imazhe ku shfaqet e veshur me një palë bikini minimaliste ngjyrë rozë, të cilat i tregojnë më shumë seç duhet.

Pozat e saj super “hot” kanë marrë mijëra pëlqime, ku nuk kanë munguar as komentet negative. Madje dikush i ka shkruar se me format trupore i ngjan Encës.

“Si goca e xhajës së Encës je bërë”, i shkruan një ndjekës. Ndërsa të tjerë e akuzojnë se ka përdorur “photoshop”.

Juristja seksi i vë flakën rrjetit, super “hot” me bikinit

Juristja seksi i vë flakën rrjetit, super “hot” me bikinit