Futbollisti shqiptar shijon pushimet në Maldive/ Publikon pamjet e të dashurës kroate duke u larë në vaskë

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Lirim Kastrati, po shijon pushimet në Maldive së bashku me të dashurën e tij kroate.

Në një prej postimeve ai ka filmuar kroaten ndërsa po lahej në vaskën me lule dhe krahas saj shkruan: “Kjo është vajza ime”.

Ndërkohë, modelja nga Kroacia ka ndarë edhe disa imazhe të tjera provokuese në llogarinë e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angie (@angieliciious)