Enca sapo i vuri “flakën rrjetit”, shfaqet nudo në jug të Shqipërisë (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia është arratisur për disa ditë relaks në jug të Shqipërisë nga ku ka shkrepur disa foto tejet provokuese dhe të ‘zjarrta’.

Këngëtarja ka pozuar nudo teksa është “fshehur” pas një shkëmbi dhe i ka vënë “flakën rrjetit” me foton joshëse dhe tejet sensuale.

“Mu duk e lezetshme, mund ta fshij më vonë”- shkroi ajo krahas postimit ku vërshuan komentet.

Del nudo në plazhet e Shqipërisë, Enca poston foton super