Enca në një lidhje me Beartin e “Për’puthen”? Foto që ngre dyshimet

Këngëtarja Enca Haxhia ka treguar se ende nuk ka arritur të krijojë një lidhje dashurie, pasi askush nuk ka mundur t’ja fitojë zemrën.

Këngëtarja ka publikuar në Instagramin e saj një foto ku shihej krah një mashkulli “misterioz”, identitetin e të cilit ajo ka zgjedhur mos ta zbulojë. Dyshja shihen shumë të lumtur teksa i dhurojnë njëri-tjetrit një përqafim.

Aludimet e para nga fansat ishin që mashkulli në foto është ish-konkurenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi. Ata filluan ta uronin Encën për lidhjen e re, por pati dhe nga të tjerë të cilët u shprehën se kjo mund të jetë skenë nga një klip i ri i këngëtares. Ajo që vihet re dhe ngre dyshimet se djali misterioz në foto është Bearti është trupi i palestruar.

Mbetet për tu parë nëse Enca dhe Bearti janë në një lidhje apo thjesht po xhirojnë ndonjë videoklip.

Image