Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen, surprizohet nga familjarët në mesnatë (Video)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj feston ditën e sotme 27 vjetorin e lindjes. Ajo e ka pritur ditëlindjen në mesnatë mes luleve dhe tullumbaceve të shumta pranë familjarëve të saj.

 

Mes urimeve të shumta, nuk ka munguar dhe një special nga i vëllai, Albani. Ai ka publikuar një fotografi me Beatrixin, krahas së cilës ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen drita e syve të mi. Motra ime e talentuar dhe e bukur. Të dua Beatrix Ramosaj”.