Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet emri i vogëlushes

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman, janë bërë prindër për herë të dytë. Kanë qenë mediat turke ato që kanë bërë të ditur lajmin e shumëpritur. Ish-Missi shqiptar solli në jetë një vajzë mbrëmjen e djeshme në një spital privat në Anadoll.

Së fundmi ka reaguar edhe Togahana dhe ka treguar se i kanë vendosur së bijës emrin Alina.