Ribashkohen Oriola Marashi dhe Eros Grezda, ja detaji që ngre dyshimet

Modelja Oriola Marashi dhe Eros Grezda i dhanë fund lidhjes pak kohë më parë.

“Ndonjëherë, Zoti risjell ndonjë ISH në jetën tënde vetëm për të parë nëse je akoma budalla/qe”, shkruante Oriola disa ditë më parë në një postim në rrjete sociale.

Thuhej se prishja e lidhjes së dashurisë ka qenë distanca dhe keqkuptimet e shpeshta për shkak të largësisë, duke qenë se Oriola nuk dëshiron të lërë karrierën si modele.

Së fundmi modelja ka hedhur disa dyshime se ata mund të jenë ribashkuar. Ajo ka postuar në “Instagram” një pjesë nga kënga e Dhurata Dorës “Only You”. Nga ana tjetër fansat e dyshes kanë vënë re se Oriola dhe Eros kanë nisur ta ndjekin sërish njëri-tjetrin në “Instagram”.

Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur janë ribashkuar? Veprimi që i