LIVE/ Çeki-Shqipëri, ndiqni ndeshjen

Ka startuar në orën 20:15, takimi miqësor mes Çekisë dhe Shqipërisë. Pas barazimit pa gola ndaj Uellsit, kuqezinjtë e Edi Rejës, do të kërkojnë një tjetër rezultat pozitiv, për të mbajtur lartë moralin, në prag të ndeshjeve të muajit shtator për kualifikueset e Kupës së Botës.

Për sa i përket formacioneve zyrtare të sfidës së sotme, Reja ka preferuar të bëjë disa ndryshime nga ndeshja e fundit me Uellsin, duke hedhur në fushë nga minuta e parë, Trashin, Veselin, Kallakun dhe Çikalleshin.

Ndeshjen mund ta ndiqni këtu LIVE: