E bullizojnë për linjat trupore, flet Xhesika Polo: Injoranca nuk ka brirë, mjerë fëmijët që rriten nga ty

Këngëtarja Xhesika Polo ka marrë një mesazh aspak të këndshëm në rrjete sociale, të cilin vendosi ta ndajë me të gjithë ndjekësit e saj.

“Pa qenë lopë, s’del njeriu në këtë gjendje… apo të duket trupi seksi? Më erdhi keq të të shkruaja në publik, po të shkruaj në privat”, është mesazhi që këngëtarja ka marrë.

Pasi e ka parë këtë mesazh bullizues, artistja vendosi të reagojë publikisht duke shkruar: “Duhen bërë publike mesazhet nga njerëz të sëmurë si puna e kësaj që të zënë mend! I duket sikur po më bën nder që po më shan në privat dhe po ma kursen ‘turpërimin’.

INJORANCA NUK KA BRIRË! Mjerë fëmijët që rriten nga njerëz si ty që mllefin e jetës së trishtuar ja nxjerrin dikujt si unë që si bëj keq askujt thjesht jetoj si t’më dojë kokrra e qejfit dhe fle rehat!”, shkruan Xhesika Polo.

Image

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhesika Polo (@xhesikapoloo)

LEXO EDHE  E ke më shumë se shoqe? Mevlani tregon çfarë është Antonela sot për të