Beatrix Ramosaj shpallet fituese e dy çmimeve në ‘Netët e Klipit Shqiptar’

Mbrëmjen e së dielës është mbajtur në Ulqin ceremonia e ndarjes së çmimeve të edicionit të 18-të në “Netët e Klipit Shqiptar”.

Në këtë eveniment madhështor këngëtarja Beatrix Ramosaj arriti të rrëmbejë dy çmime. Ajo ka fituar çmimin për ‘Interpretimi më i mirë femër’ dhe ‘Regjia më e mirë’.

E lumtur për këtë sukses, ajo ka ndarë disa foto dhe video të ndryshme në rrjete sociale.

“Kjo tregon lumturinë e vërtetë si duket. Pa Albërije Hadërgjonaj dhe nënës sime kjo nuk do të ishte. Jam shumë falënderuese. Femrat më të rëndësishme në karrierën time. Faleminderit të gjithëve për urimet dhe mbështetjen”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)

“Dancing With The Devil nuk ishte edhe aq keq. Unë kam fituar dy çmime. Fituese e çmimit ‘Interpretimi më i mirë femër’ dhe ‘Regjia më e mirë’ në Netët e Klipit Shqiptar 2021. Ne e bëmë këtë”, shkroi Ramosaj në një tjetër postim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)