“Nga një rosë e shëmtuar, u ktheva në një mjellmë”/ Georgina zbulon gjithçka për lidhjen me Ronaldon

“Kur isha e vogël isha një rosë e shëmtuar dhe u ktheva në një mjellmë.”- kështu deklaroi Georgina Rodriguez në një intervistë tek fliste për të shkuarën e saj.

Së fundmi Georgina po realizon një dokumentar për “Netflix” ku do rrëfehet për jetën para se të merrte famë deri sesi ajo u takua me Ronaldon dhe lidhjen e tyre sot.

Gjatë xhirimeve, Rodriguez u duk se konfirmoi se Ronaldo nuk do të largohet nga ‘Juventus’ këtë verë.

Cristiano dhe Georgina, që dikur ishte shitëse, u njohën rreth 4 vite më parë në butikun ku punonte kjo e fundit.  Ata janë prindër të 3 fëmijëve dhe çifti ende nuk është martuar por bashkëjeton prej kohësh, madje me ta jeton edhe djali i madh i Ronaldos, Cristiano Junior.