FOTO/ “Berisha ka ndërtim pa leje”, ja si tallet rrjeti me Erion Braçen

Erion Braçe, zv.Kryeministër në detyrë, është vënë në lojë së fundmi në rrjetet sociale, në të njëjtën kohë kur nga IKMT ka nisur një aksion për shembjen e ndërtimeve në bregdet.

Një qytetar i shkruan Braçes se ka zbuluar një ‘ndërtim pa leje’ te Gjiri i Lalzit të cilin e ka bërë Sali Berisha.

Dhe Braçe i entuziazmuar që e kapi në ‘krim’ Berishën, kafshon grepin dhe i kërkon fotografinë e ndërtimit pa leje.

Ajo që i vjen është një kështjellë në rërën në bregut të detit. Kaq ka mjaftuar, që rrjeti të shpërthejë në tallje!