Aktori i njohur zbulon prapaskenat e ribashkimit të “Friends” (Foto)

“HBO Max” publikoi para pak ditësh rikthimin e “Friends”, i cili pati një shikueshmëri shumë të lartë.

Aktori 54-vjeçar David Schwimmer postoi së fundmi ​​një përmbledhje të momenteve të tij të preferuara në Instagram dhe falënderoi HBO Max që i mblodhi të gjithë së bashku.

I gjithë kasti i aktorëve i përbërë nga Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudroë, Matthew Perry, Matt LeBlanc dhe David Schwimmer u bashkuan për këtë speciale, ndërsa së fundmi u zbulua shuma që ato u paguan për të qenë protagonistë.

Sipas “Wall Street Journal”, kastit fillimisht iu ofruan nga 1 milion dollar për këtë ribashkim, por ata me sa duket e hodhën poshtë këtë ofertë,  Më pas,  “Varuety” tregoi se aktorët ranë dakord që të paguhen “të paktën” me nga 2.5 milionë secili.

Ndërkohë aktorëve do ju bashkohen në këtë rikthim një listë me personazhe të famshëm si: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy CraWford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon.

Image