Bora Zemani zbulon emrin e konkurrentit të saj të preferuar në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij pas 8 muajsh.

Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afrimitetin që ka krijuar me konkurrentët, pasi kanë kaluar shumë kohë së bashku.

E ftuar në “Shqipëria live”, gazetarja Erjona Rusi e pyeti se cili është “i preferuari i saj”. Pa e menduar gjatë, Bora tha: “Mevlani, ka qenë në emision për aq kohë sa isha unë dhe Arjani, kështu që kemi krijuar afrimitet”.

Ndër të tjera, ajo vlerëson korrektësinë e tij: “Ka qenë shumë korrekt me ne. Aq shumë sa ka qëndruar mund të kishte pasur probleme, por Mevlani është i rregullt“.

Mevli (Mevlan Shaba)