Festa luksoze e ditëlindjes në jaht/ Ja sa kushtoi fustani që mbante veshur Kejvina Kthella (Foto)

Modelja Kejvina Kthella festoi dje ditëlindjen e saj të 26-të. Modelja organizoi një festë luksoze në Dubai, ku përveç surprizave vëmendje mori dhe fustani që ajo kishte zgjedhur të vishte në ditën e saj speciale.

Faqja “shqipe.closet” në Instagram ka zbuluar se fustani i Kejvinës është i firmës “God Save Queens” dhe ka kushtuar 200 euro.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SHQIP.CLOSET (@shqipe.closet)