Zyrtare/ Kukësi ndërpret bashkëpunimin me trajnerin Josa

Mirel Josa nuk është më trajner i Kukësit. Tekniku kryeqytetas ka zgjidhur në mënyrë konsensuale kontratën e tij me skuadrën verilindore.

Lajmin e bën të ditur vetë klubi kuksian me anë të një postimi në “Facebook”.

Postimi i Kukësit

Njoftim i klubit

Futboll Klub Kukesi njofton se Mirel Josa nuk është me trajner i skuadrës sonë. Pas përfundimit te sezonit, trajneri Josa ka pasur një bisede me drejtuesit e klubit dhe me pas është vendosur qe te ndërpritet bashkëpunimi. Kukesi e falënderon trajnerin Josa për kontributin e dhëne dhe i uron suksese ne karrierën e tij.