“Ke bërë kontroll në çmendinë?”, Juli i Për’puthen i kthehet keq ndjekësit: Çmenduri është të rrish në kafe

Ish-konkurenti i Për’puthen, Juli, rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve kur tregoi se ka jetuar në shpellë.

Së fundmi, Juli ka bërë një postim në Instagram, ku nuk kanë munguar as komentet negative.

“Kontroll te çmendina ke bërë zotëri?”, i ka shkruar një ndër ndjekësit.

Image

“Nje njeri i vetem kam bere emision ne 13 stacione ne 5 shtete dhe po vazhdoj me lart pa ndihmen e asnje institucioni apo pa te njohur ne politike. Cmenduri eshte te rrish ne kafene ter diten se mos te shan komshia po te besh dicka ndryshe. E po s’te pelqeu, shiko punen tende.” – ia kthen Juli.Image