Këngëtarja 75-vjeçare: Fle me ‘make-up’, nuk dua që burri të më shohë në atë gjendje

Këngëtarja e famshme ameikane Dolly Parton zbuloi së fundmi se për vite me radhë fle pa hequr ‘make-up-in’.

“Unë e  bëj kujdesin dhe pastrimin e fytyrës në mëngjes, sepse zakonisht fle e grimuar,” tha ajo në një intervistë për WSJ Magazine.

“Meqenëse kurrë nuk mund ta dimë se kur mund të ndodh një tërmet apo tornado, unë dua të jem gati nëse do të më duhet të largohem papritur nga shtëpia brenda natës.

Nuk dua që kur të shkoj në shtëpi, të heq grimin dhe burri të më shohë në atë gjendje. Në orën tre të mëngjesit pastroj fytyrën nga grimi dhe pastaj filloj të bëj make-po-in nga fillimi.”- tregoi këngëtarja.

Këngëtarja është martuar me Carl Thomas Dean që nga viti 1966.

LEXO EDHE  E mbante të fshehtë, Shkurte Gashi publikon për herë të parë fotot nga shtatzënia