Kejvina Kthella zbulon pamje nga surpriza në jaht që i bëri partneri misterioz për ditëlindje

Modelja Kejvina Kthella festoi ditën e djeshme 26-vjetorin e lindjes. Kjo ditë speciale e ka gjetur në Dubai, ku është surprizuar në një jaht të zbukuruar me petale, tollumbaca, qirinj dhe një buqetë me trëndafila.

Kejvina u shfaq e veshur fillimisht me një fustan të zi ku pjesa më e madhe ishte e tejdukshme dhe i ekspozonte format trupore dhe dukej tejet joshëse.

LEXO EDHE  "Makth, frikë dhe stres"/ Vjehrri i Dua Lipës në sherr me fqinjët: Na ka lënë pa gjumë

“Çfarë surprize”, shkroi Kejvina e lumtur krah videove të publikuara teksa la të kuptohet se këtë surprizë romantike ia ka bërë partneri misterioz.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)

Kejvina kishte ftuar në jaht vetëm mikeshën e saj, Arta Elezajn, e cila ndodhet gjithashtu në Dubai.